KOMPLETNY DOM Z POMYSŁEM

WITAJ W DOMU

Wykonujemy wnętrza najwyższej jakości łącząc najlepszy design ze sprawnie zarządzanym procesem realizacyjnym. Pracujemy z najlepszymi rzemieślnikami oraz wykonawcami poszczególnych elementów składających się na skończone wnętrze. Stale poszukujemy najlepszych materiałów wykończeniowych, posiadamy własną wzorcownię. Dzięki skoordynowanym działaniom oraz wiedzy możemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość realizacji, gwarancję realizacji budżetu oraz gwarancję terminów wykonawstwa.

Co nas wyróżnia?

STWORZYLIŚMY program realizacji wnętrz. Łączymy w jednym zleceniu projekt aranżacji wnętrz, generalne wykonawstwo oraz koordynację dostaw materiałów wykończeniowych.

NASZ ZESPÓŁ to projektanci i koordynatorzy realizacji którzy swoje wieloletnie doświadczenie przekładają na sukces każdej realizacji.

NASZA BIBLIOTEKA to ponad 4200 materiałów wykończeniowych w jednym miejscu. Podłóg drewnianych, kafli, wyposażenia łazienki i kuchni, wykładzin, tapet, mebli oraz wielu innych niezbędnych do kompleksowego doboru wszelkich detali wnętrzarskich.

Jak pracujemy?

 1. WIZYTA W PRACOWNI. Proces zawsze zaczyna się od wizyty klienta w naszym studio. Po pierwszej rozmowie i wspólnym omówieniu tematu podpisujemy zlecenie na wykonanie projektu.
 2. KONCEPCJA. W ramach realizacji projektu zawsze wykonujemy szczegółową inwentaryzację mieszkania. Kolejnym krokiem jest przeanalizowanie funkcjonalności wnętrz pod kątem wymagań klienta. Po zatwierdzeniu rzutu funkcji przechodzimy do doboru wszystkich materiałów wykończeniowych. Ponieważ większość próbek mamy skatalogowanych w naszej bibliotece, proces ten jest niezwykle prosty i przynosi wiele radości i nam i naszym klientom. To w tym momencie powstaje ostateczny charakter wspólnie projektowanych wnętrz. Wszystkie rozwiązania materiałowe prezentowane są na szkicach perspektywicznych. Równolegle z pracami projektowymi pracujemy nad budżetem realizacji i bilansujemy wszystkie dokonane wybory w zestawieniu dostaw materiałów i specyfikacji koniecznych do zrealizowania prac.
 3. PROJEKT WYKONAWCZY. Projekt przygotowujemy na początku prac nad realizacją wnętrz. W projekcie wykonawczym precyzujemy wszystkie detale jak połączenia materiałów czy projektujemy indywidualnie zlecone meble. To dzięki precyzyjnemu projektowi jesteśmy w stanie skoordynować wielu podwykonawców pracujących w jednym czasie nad jedną realizacją. Równolegle z pracami nad projektem organizujemy plac budowy, zamawiamy dostawy zakontraktowanych materiałów.
 4. KONTRAKT REALIZACYJNY. Zakres kontraktu zawsze definiuje klient. Kontrakt najczęściej obejmuje poprowadzenie wszelkich prac modernizacyjnych oraz dostawę wszystkich materiałów wykończeniowych. Precyzuje całościowy, ryczałtowy (czyli niezmienny) budżet oraz terminy realizacji.
 5. REALIZACJA. To proces który trwa kilka tygodni. Przed przystąpieniem do realizacji przygotowujemy harmonogram prac i dostaw. Klient co tydzień otrzymuje od nas raport z budowy. W raporcie wyszczególniamy wszystkie prace wykonane w ostatnim tygodniu oraz ich zaawansowanie w stosunku do założonego harmonogramu. W raporcie zamieszczamy też dokumentację fotograficzną budowy. Realizacja kończy się odbiorem prac.
 6. ODBIÓR PRAC Mieszkanie przed odbiorem zawsze zostaje gruntownie posprzątane. Podczas odbioru wspólnie z klientem sprawdzamy wszystkie detale wykonawcze oraz dostarczone w ramach kontraktu materiały i sprzęty. W trakcie odbioru przekazujemy klientowi kompletną dokumentację gwarancyjną. Z odbioru prac sporządzany jest protokół odbioru.
 7. GWARANCJA I SERWIS Każda nasza realizacja objęta jest 24-miesięczną gwarancją na wykonane prace. Każdy z naszych klientów może liczyć na dożywotni serwis pogwarancyjny.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

 • DOSKONAŁE ARANŻACJE WNĘTRZ
  Zespół projektowy Mooos to grupa doświadczonych projektantów wnętrz. Każdy projekt powstający w naszej pracowni to efekt pracy z Klientem i dla Klienta. Bez względu na skalę zadania, z tą samą pasją stajemy przed projektem funkcji wnętrz czy dopracowaniem detalu kolorystyki guzików w projektowanym fotelu. Nasze wnętrza są wyjątkowe – tak jak wyjątkowi są nasi Klienci.
 • KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO REALIZACJI
  Zapewniamy Klientom jeden kontrakt na całe zlecenie realizacyjne. Przejmujemy wszelkie odpowiedzialne zadania i obowiązki związane z procesem inwestycyjnym. Samodzielnie dbamy o każdy krok podczas realizacji wnętrz. Umowa podpisana z klientem, ubezpieczenie przedsięwzięcia i gwarancja stanowią dla niego pewność terminowego i solidnego wykonania każdego elementu zlecenia. Wszystkie nasze działania są ubezpieczone, a ich efekt objęty 24 miesięczną gwarancją. Proponujemy również dożywotni serwis pogwarancyjny.
 • OSZCZĘDNOŚĆ CZASU
  Doskonale orientujemy się w branży aranżacji i realizacji wnętrz. Stworzyliśmy system dzięki któremu wykluczamy pomyłki, bazując na sprawdzonych materiałach, technologii najwyższej jakości i wieloletnim doświadczeniu. Ceniąc czas Klienta, dbamy o to, aby projekt realizowany był dokładnie według umowy zakładającej precyzyjnie określony termin. Dzięki połączeniu projektu, realizacji, oraz dostaw materiałów w jeden proces możemy realizować kompletne wnętrza w czasie już od 8 tygodni.
 • KORZYŚCI FINANSOWE
  Przykładamy szczególną uwagę do budżetu realizacji. Już przy podejmowaniu pierwszych decyzji projektowych analizujemy wykonalność realizacji pod tym kątem. W umowie kontraktowej gwarantujemy nienaruszalny budżet ryczałtowy w ramach zleconego zakresu prac. Kontraktując kompleksową realizację wnętrz mieszkalnych Klient zyskuje 15% ogólnej wartości materiałów wykończeniowych w stosunku do cen katalogowych producenta.

Skontaktuj się z nami:

MOOOS – PROJEKT, PRODUKT, REALIZACJA WNĘTRZ
ul. Dobra 14
53-678 Wrocław
+48 71 72 78 111
www.mooos.pl 
MOOOS – PROJEKT, PRODUKT, REALIZACJA WNĘTRZ
ul. Grójecka 46/50,
02- 320 Warszawa
+48 22 659 92 09
www.mooos.pl 

Wyświetl większą mapę

Wyświetl większą mapę