O NAS

Kuchnia to dla wielu z nas najważniejsze pomieszczenie w mieszkaniu. Często jest to miejsce, w którym oprócz gotowania, spędzamy czas ze swoimi bliskimi przy posiłkach, ze znajomymi na długich rozmowach, z dziećmi odrabiamy lekcje lub się bawimy.
Dlatego tak ważne jest odpowiednie rozpoznanie potrzeb i oczekiwań klienta aby optymalnie zaprojektować kuchnię. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem aby stworzyć dla Państwa kuchnię marzeń odpowiadającą Państwa stylowi życia.

„Strefa Kuchni” to profesjonalny zespół ludzi, których pasją jest projektowanie kuchni. Jesteśmy specjalistami w swojej branży i szczycimy się wieloma zrealizowanymi projektami na przestrzeni lat. Nasze wysokie standardy pracy zapewnią Państwu kompleksową obsługę począwszy od zaprojektowania kuchni, poprzez cały proces logistyczny aż do momentu montażu kuchni w mieszkaniu.

Jesteśmy z Państwem na każdym z etapów. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, jego potrzeb i oczekiwań. Przeprowadzamy długie rozmowy, aby jak najlepiej poznać swoich klientów, zorientować się w ich pomysłach i kulinarnych potrzebach czy przyzwyczajeniach. Zanim razem z Państwem zaplanujemy i urządzimy kuchnię, zadamy pytanie: czy gotowanie kojarzy nam się bardziej z pracą artysty czy laboranta? Czy dobrze czujemy się wśród swoich ulubionych przedmiotów, które zawsze mamy pod ręką czy wolimy kuchnię, gdzie każda rzecz ma z góry zaplanowane miejsce? Jest to bardzo ważny element naszej pracy, do którego przywiązujemy dużą uwagę.

Nasze kuchnie to meble najwyższej jakości, wyprodukowane z wysokiej klasy materiałów. Do produkcji używane są testowane okucia, materiały, kleje, lakiery, na które jest potwierdzenie w certyfikatach uzyskanych przez poszczególne fabryki, między innymi: Certyfikat zarządzania jakością zgodnie z normą DIN ISO 9001:2000, Certyfikat zarządzania środowiskowego zgodnie z normą DIN ISO 14001. Każdy element przechodzi szczegółowe testy w laboratorium zanim trafi do seryjnej produkcji. Każda kuchnia jest wyjątkowa i wyprodukowana na wyspecjalizowanych, zautomatyzowanych maszynach, co gwarantuje niezmiennie wysoką jakość.
Oferujemy bardzo szeroki wachlarz produktów. Zaczynając od bardzo nowoczesnych rozwiązań, poprzez kuchnie tradycyjne oraz stylowe. Szeroki wachlarz asortymentu, rozwiązań konstrukcyjnych, kolorystyka, pozwala nam na spełnienie oczekiwań prawie każdego klienta, z czego jesteśmy dumni.

Aplaya s.c. właściciel marki Strefa Kuchni